2006/06/30

Dlaczego my?

/zaczerpnięte ze strony Dlaczego my? naszego sklepu/

Bo sprzedajemy już od prawie trzech lat- wcześniej na allegro, teraz także tu- w sklepie. I jest to dla nas bardzo ważny element w życiu, do którego przywiązujemy ogromną wagę.

Bo mamy doświadczenie- ponad 4,5 tysiąca zadowolonych klientów, ponad 7 tysięcy sprzedanych produktów na Allegro. I każdego dnia nawiązujemy współpracę z następnymi osobami i wysyłamy kolejne cacuszka... Wszystko w sprzedaży wysyłkowej.

Bo kupujemy u dobrych producentów, zamawiamy u najlepszych i najbardziej kreatywnych projektantów. Towar jest sprawdzany, nie akceptujemy byle czego- byle taniej.

Bo poważnie traktujemy to co robimy. Jak tylko otrzymujemy wpłatę- tego samego dnia- wieczorną porą- paczka trafia na pocztę. I potrafimy dobrze ją przygotować, by poczta nie popsuła nam przyjemności z transakcji. To też dzięki doświadczeniu.

Bo dbamy o rozwój. Inwestujemy w porządny sprzęt (i ten do zdjęć, i ten na którym działa sklep internetowy- i każdy, który w jakikolwiek sposób jest związany ze sprzedażą) za pomocą którego Ty możesz obejrzeć nasz asortyment i podjąć decyzję o zakupie. Dbamy też o własny rozwój- bo biżuteria to bardzo specjalna 'działka', wymagająca wyobraźni, kreatywności, nowych pomysłów- i dostosowywania się do trendów.


Bo biżuteria artystyczna- ładnie zaprojektowana, porządnie wykonana, zadbana w każdym szczególiku- to coś, co dopiero w połączeniu z kobietą nabiera właściwej wartości...


Jeśli masz wątpliwości, albo tych argumentów jest za mało- skontaktuj się z nami. Przekonamy Cię, zaufasz- zobaczysz! :)