2006/07/18

Za nami pierwszy kwartał....

Za nami pierwszy kwartał funkcjonowania sklepu. Niezłe... szybko czas leci... w tym czasie wprowadzilismy do sklepu ponad 800 produktów (najnowszy z wczoraj- 17 lipca- ma nr. 826). Ponieważ sporą część oferty stanowią unikaty- elementy biżuterii które stworzyliśmy w jednym egzemplarzu- to oczywiście nie są już dostępne, nie można więc powiedzieć że mamy 800 produktów do zaoferowania. Szacuję, że dostępnych- do kupienia od ręki, czy to na aukcjach allegro, czy to w sklepie- jest trochę ponad 2/3 tej liczby.

A z drugiej strony- to wciąż nie wszystko co mamy!!! wciąż w każdej wolnej chwili robimy zdjęcia, wstukujemy opisy i dodajemy nowe rzeczy do sklepu- jest jeszcze sporo pracy- roboty na parę tygodni, nie wspominając o tym, że na bierząco powstają nowe cacuszka :))))))

Niestety, trochę mało czasu pozostaje na inne tematy- leży 'odłogiem' spora sterta z bielizną erotyczną- niesfotografowane, nieopisane... biżu ma u nas wyższy priorytet. Poza tym, mało osób o to pyta- zresztą, nie dziwne- bo w końcu głownym tematem sklepu jest biżuteria. Może jeśli więcej osób będzie o to pytało... może zrobię sondę w tej sprawie :)))

Mam nadzieję, że dodanie nowej kategorii 'bielizna erotyczna' nie przeszkadza Wam. Została dodana, bo już z wcześniejszych doświadczeń i kontaktów z Wami wiemy, iż bardzo duży procent z Was to panowie, którzy przychodzą do nas szukając czegoś na prezent- dla Ukochanej Kobiety- i wcale nie mieliby nic przeciwko temu, żeby tym prezentem była również bielizna, szczególnie 'taka seksowniejsza' albo jakiś element garderoby. Jedno i drugie podreśla Wasze-Kobiety- piękno, jedno i drugie to jak cudna truskaweczka na szczycie fantastycznego tortu :) (jestem łasuchem, dlatego takie kulinarne skojarzenia ;-))

W każdym razie- jeśli macie coś przeciwko bieliźnie w sklepie- piszcie. Jeśli chcecie żeby było jej więcej- piszcie. Jeśli szukacie konkretnych rozmiarów, których nie ma w sklepie- piszcie. Jeśli miałby się pokazać jakiś szczególny model albo producent- piszcie. I w ogóle- piszcie :)